Reply on: Darro #32373:
hehe, dobrý nápad, odporúčam EXverejnoprávnu TV, tá je 1tka. Malo by to mať poriadnu zápletku (asi ako tvorba systému oblastného označovania liniek) a malo by to byť maximálne neprehľadné (asi ako účtovníctvo DP_) a emociálne to umocniť kdejakými vrakmi a bude to nádhera ? ? ? http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29eff3f3f02926292333ef392b2e212c23
Mat3j
Emo: dobre, viem, je to moja vina, nemyslel som na dosledky pre vodicov. Fakt mrzi ma to ale uz sa s tym nic neda robit...
Tomas: asi sa to uz u teba neda nijako napravit, ze? Priznanie-polahcujuca okolnost.
Ike alias Dr.Ebi: To je OK. Ja som tu asi jediny, ktory sa tu nema na co hnevat, jedine na seba... ?