Hmm, dnesok priniesol zaujimave odhalenia... Ale co uz s vami
Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Ja dam aj nejaku dispecersku:
na 504 dnes bude velmo zaujimavy vozik s cislom 1817 ?
Mat3j
Emo: dobre, viem, je to moja vina, nemyslel som na dosledky pre vodicov. Fakt mrzi ma to ale uz sa s tym nic neda robit...
Tomas: asi sa to uz u teba neda nijako napravit, ze? Priznanie-polahcujuca okolnost.
Ike alias Dr.Ebi: To je OK. Ja som tu asi jediny, ktory sa tu nema na co hnevat, jedine na seba... ?