No takze ty si u mna definitivne skoncil! Ziadnu vedu uz s toho robit nemienim, ale prelomil si moju doveru k tebe! Odteraz si premna nieco co som nikdy nepoznal a ani nevidel! Ale pekneee ze si sa priznal! ?
Sa modli, aby o sa o tom nikto nedozvedel, neboj sa, ja budem cusat ako pen, mas moje slovo. Len mi povedz, preco robis taketo veci, ty si naozaj myslis, ze mi ti tu na to neprideme?
Bol som to JA. Naozaj, nechcel som nikoho spociatku nachytat,alebo take nieco. Naozaj mrzi ma to hlavne kvoli Z a Tatrovecke. Dalej sa chcem ospravedlnit aj hlavne Tomasovi (naozaj som nevedel, ze takto rychlo uveris) Darrovi, Andymu a vsetkych ktorym som ublizil.
Dalej sa chcem osobitne ospravedlnit vsetkym vodicom 1.DPA, za to, ze som im mohol sposobyt znacne neprijemnosti.
Chcem sa ospravedlnit aj vsetkym paniam z MHD na 45 rokov, za to ze som spinil meno.
Dalej sa chcem vlastne ospravedlnit osobitne CELEMU iMHD a lavne tomuto foru, ze som ho zneuzil.
Emo: Bohuzial som to ja, je to realita
Zdenko: Ano mam problem ?
Este raz vsetci PREPACTE, nebude sa to opakovat. ?
Dalej by som bol rad keby sme uz ukoncili tuto debatu o mne a Fliacikovi, je to Offtopic.(za ktory som JA zodpovedny ? )
Mat3j
Bol som to JA. Naozaj, nechcel som nikoho spociatku nachytat,alebo take nieco. Naozaj mrzi ma to hlavne kvoli Z a Tatrovecke. Dalej sa chcem ospravedlnit aj hlavne Tomasovi (naozaj som nevedel, ze takto rychlo uveris) Darrovi, Andymu a vsetkych ktorym som ublizil.
Dalej sa chcem osobitne ospravedlnit vsetkym vodicom 1.DPA, za to, ze som im mohol sposobyt znacne neprijemnosti.
Chcem sa ospravedlnit aj vsetkym paniam z MHD na 45 rokov, za to ze som spinil meno.
Dalej sa chcem vlastne ospravedlnit osobitne CELEMU iMHD a lavne tomuto foru, ze som ho zneuzil.
Emo: Bohuzial som to ja, je to realita
Zdenko: Ano mam problem ?
Este raz vsetci PREPACTE, nebude sa to opakovat. ?
Dalej by som bol rad keby sme uz ukoncili tuto debatu o mne a Fliacikovi, je to Offtopic.(za ktory som JA zodpovedny ? )
Venujme sa radsej dispecerskym zalezitostiam.
Dakujem za porozumenie, je mi to naozaj luto
?