Reply on: Zdenko #32353:
Prepac Zdenko, ale radsej uz na tuto temu nic nepis lebo je to trosku o niecom inom ako ty pises. Aj keby sa to dozvedelo cele DPB tak CO? Neurobil som predsa nic ilegalne voci zakonom. Emo: dobre, viem, je to moja vina, nemyslel som na dosledky pre vodicov. Fakt mrzi ma to ale uz sa s tym nic neda robit...
Tomas: asi sa to uz u teba neda nijako napravit, ze? Priznanie-polahcujuca okolnost.
Ike alias Dr.Ebi: To je OK. Ja som tu asi jediny, ktory sa tu nema na co hnevat, jedine na seba... ?
Zdenko