To je už problém DPB a mie Mat3ja. Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
No takze ty si u mna definitivne skoncil! Ziadnu vedu uz s toho robit nemienim, ale prelomil si moju doveru k tebe! Odteraz si premna nieco co som nikdy nepoznal a ani nevidel! Ale pekneee ze si sa priznal! ?
Zdenko