vies, ze ani neviem.....
Re #32357 Mat3j: Pozri, nemam nic proti tebe, tiez ma ten MAN potesil, ale realita je ina, co uz, stalo sa, zivot ide dalej ? .
Prepac Zdenko, ale radsej uz na tuto temu nic nepis lebo je to trosku o niecom inom ako ty pises. Aj keby sa to dozvedelo cele DPB tak CO? Neurobil som predsa nic ilegalne voci zakonom.
Emo: dobre, viem, je to moja vina, nemyslel som na dosledky pre vodicov. Fakt mrzi ma to ale uz sa s tym nic neda robit...
Tomas: asi sa to uz u teba neda nijako napravit, ze? Priznanie-polahcujuca okolnost.
Ike alias Dr.Ebi: To je OK. Ja som tu asi jediny, ktory sa tu nema na co hnevat, jedine na seba... ?
To je už problém DPB a mie Mat3ja. Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Tomas, Tomas, veru pravdu mas. Tolkokrat sa chodi s dzbanom po vodu, kym sa nerozbije.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Zdenko