Reply on: Zdenko #32351:
To znie ako keby si otehotnel....

a ake tajomstvo ked je pod tym tvojim prispevkom matejov prispevok ktory si kazdy precita...

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Emo
Mat3j: Tak predsa si to bol ty... ?