Reply on: Ike #32362:
Mali by sme to tu zapratat rychlo zopar prispevkami, aby to skoncilo niekde riadne vzadu a aby nebola sanca, aby si to niekto precital. ?

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Ike