Reply on: Mat3j #32327:
Pozri, Fliacik mal celkom dobre vedomosti o doprave, to mi chces nahovorit, ze cely cas to tu len cital, a potom prispel takou blbostou? figu... aspon sa priznaj ?
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Emo