Podľa mňa Mat3j nie je Fliačik. Ak by to bol on, správal by sa ináč, bol by na 100% podráždený, čo z Mat3jových príspevkov akosik nebadám.
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Mat3j
To je prva vec.
Druha vec pristup na wap mal len preto, lebo som mu ho este pred cca. 3. mesiacmi povedal, kedze sa mi javil ako doveryhodna osoba a velm ma o to prosil. Ale poziadal som ho uz vtedy by sem nepisal kraviny ?
p.s.: Nemas absolutne najmensie pravo ma upodozrievat. Povedz mi JEDEN jediny dovod, preco by som to robil? ?