Reply on: Dr. Ebi #32329:
No... aj to je je možné, najmä ak to bol Mat3jov spolužiak, tak určite vedel už dlhšie o tejto stránke.
Akurát že tam si písal na fórum len ty.
Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu.
Dobre si nás dostal.
Tomáš