Pozri, Fliacik mal celkom dobre vedomosti o doprave, to mi chces nahovorit, ze cely cas to tu len cital, a potom prispel takou blbostou? figu... aspon sa priznaj ?
Po prve: 1.kolona je jedna z mojich najmenej oblubenych. To ze ja byvam v ZB nema nic spolocne s L37 a ani s Fliacikom. Ked uz ta to tak trapi tak on byva v Lamaci.
Andy ako vies, ze mohol chodit na Nitrianske forum? ?
Zaujímavé, že aj ty, aj Fliačik ste chodili na nitrianske iMHD. Akurát že tam si písal na fórum len ty. Ale veď nič za nedeje, to len Tomáš z toho robí tragédiu. Dobre si nás dostal.
Ale nemas alibi, lebo si nikdy nenapisal v rovnakom case ako Fliacik. A k tomu, Fliacik rad pouzival 1.kolonu a ZB... Zda sa mi to velmi podobne s tebou
Ale pôsobil fakt dôveryhodne. Jediné čo mi bolo od začiatku podozrivé bolo, že tu vyťahoval na povrch také veci, ktoré by normálny vodič nevytiahol (ako že sa pohádal s cestujúcou atď.) - ten by si bol totiž vedomý toho, že sem môže nahliadnuť ktokoľvek aj z DPB, z čoho by mohli preňho potenciálne nastať aj nejaké strhnuté prémie.
Ale pôsobil fakt dôveryhodne. Jediné čo mi bolo od začiatku podozrivé bolo, že tu vyťahoval na povrch také veci, ktoré by normálny vodič nevytiahol (ako že sa pohádal s cestujúcou atď) - ten by si bol totiž vedomý toho, že sem môže nahliadnuť ktokoľvek aj z DPB, z čoho by mohli preňho nastať aj nejaké strhnuté prémie.
Vies preco to sem nenapise osobne? PRetoze sme mu to pod hrozbou nasilia zakazali.
To je prva vec.
Druha vec pristup na wap mal len preto, lebo som mu ho este pred cca. 3. mesiacmi povedal, kedze sa mi javil ako doveryhodna osoba a velm ma o to prosil. Ale poziadal som ho uz vtedy by sem nepisal kraviny ?
p.s.: Nemas absolutne najmensie pravo ma upodozrievat. Povedz mi JEDEN jediny dovod, preco by som to robil? ?
Pozdrav od Jana: 2303 sa skazila na 83/8 až tak, že ju museli ťahať na tyči do vozovne JD.
Na linke 78 jazdí voz 1918, na linke 86/2 sa pokazila 1214, na linke 88 jazdí 4089, vyzerá to... ehm, zaujímavo - dnes som to videl prvýkrát, ešte som nečítal novinku, tak som čumel, že čo to je...
Okrem toho som pozeral, že na linke 2 jazdilo cez deň nejako veľa sólo vozov. Zrejme ZV, ale 7706 sa ako ZV netváril. A krabusti sa doobeda realizovali asfaltovaním a inými drobnými úpravami trate na Hlavnej stanici. ?
Pozri ja niesom na zoznamke, nic nedohaduj ja si ho vyhladam aj sam!Mozno co mi pomozes ukazes prstom ktory to je. Dam mu do ruky text v ktorom sa ospravedlni celemu iMHD a ak nie tak ? ... Alebo mne, ze zomna robil Blbecka...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Andy