Reply on: Ámos Keynes #32247:
no CNG je to co si napisla... a kvapalne je LPG - Liquid Propan(-Butan?) Gas vraj LPG je bezpecnejsie, ale prdpokladam, ze CNG bude asi lacnejsie kedze dpb setri kde sa da...
Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo.
Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD.
Mat3j
all: Tak ale teraz vazne: ZIADNY MAN v Bratislave NIE JE a ziadny vodic s nickom Fliacik NEEXISTUJE! Vsetko toto bol len vystrelok a zart jedneho chalana z nasej skoly, ktory je dokonca o rok mladsi odo mna.