Reply on: Mat3j #32250:
Som vstúpenec Komenského (viď nick), a tak jedna výchovná ? mladšiemu spolužiakovi nikdy neuškodí ? Konaj svoju povinnosť prosím.
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...



Mat3j
all: Tak ale teraz vazne: ZIADNY MAN v Bratislave NIE JE a ziadny vodic s nickom Fliacik NEEXISTUJE! Vsetko toto bol len vystrelok a zart jedneho chalana z nasej skoly, ktory je dokonca o rok mladsi odo mna.