Reply on: TeBeCe #32248:
No to keby zase ožraty dielensky naburali nejaky voz, tak by to zvalili na chudaka 4081 že sa vyrútil spoza rohu a začal šalieť, kričať na všetkých, rozhadzoval kolesami (nie je naplyn inak by niekto iny rozhadzoval rukami a nohami tak na 50 metrov) a nakoniec sa vyrutil na chudáka 4400 a 4827 a tak poisťovňa by platila odškodné.Pochybujem, že platili poistku, len bol v evidencii.
Ámos Keynes
Re #32173 TeBeCe: Šak na ND, ne!
Re Zdenko: Teraz sa ľudia tlačia na L68 v kraťasoch. Myslím, že budú ešte radi keď im príde ten MAN.
Tak je tu ten MAn alebo nie. Ale inak na čo by to došlo, keď je toto isté. To už by poslali niečo s prekopaným interiérom nie,...?!
frenky, Andy: Mňa minule zdrbali, že CNG nie je kvapalne iba stlačené: od CNG - compressed natural gas.