Reply on: Beus #32177:
To vies, on sa takto nenapadne snazi zatajit ze patri k RCL'S, hehe.. ? ---
MHD je ako ☠
Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu)
Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil

Andy