***** oni zrusili posledne zbytky 208? Autobusy nikde, dokonca ani trolejbusy som nikde nevidel... Uz som vymrzol dost, tak som zvolil 202 a 70ku. Keby aspon vylepili oznamy... Alebo mozno zrusili len bus a niekde sa im doondilo vedenie.
Musím povedať že je pekné ako linka č.X82 pomohla na sviatky ale už by bolo aj na čase dať tie neplatné grafikony pardon vlastne cestovné poriadky aj dolu lebo potom to ľudí len zavádza...
Tebece: 4081? To este existovalo? To sa mi nezdá... ten autobus som v živote myslím ani nevidel a nie to este na linke. No musím sa ponoriť hlbšie do minulosti.
Dakujem za pochvalu, som rad ze sa moja jazda pacila Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu) Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil
V Trasach liniek (aj v Cestovnych poriadkoch) je na linke 97 (smer Vysehradska) dvakrat zastavka Astronomicka. Je to spravne? Podla dpb.sk je tam len jedna Astronomicka.
Dnes ráno o 9:40 stala na zastávke Lúčanka smer Jasovská odstavená 4809 z linky č.93 a počul som niečo že vraj niekoho zrazil čo si myslím že je trošku blbosť... mal vyhodené smerovký a vodič sedel za volantom a nič nerobil tak preto o tom pochybujem...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
frenky