NEviem ci to tu uz nebolo, ale na 88 jazdi 4089 s bielou celovozovou reklamou VUB - flexipozicka.
Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu)
Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil
Andy