Hehe, pamätate ako sme sa tu minule bavili na temu taggeri, ze?
tak ten RCL´S strasi aj v Belehrade
http://www.ike.webzdarma.cz/images/fotos/beleh1.jpg
tak ten RCL´S strasi aj v Belehrade

http://www.ike.webzdarma.cz/images/fotos/beleh1.jpg
COLOR