Musím povedať že je pekné ako linka č.X82 pomohla na sviatky ale už by bolo aj na čase dať tie neplatné grafikony pardon vlastne cestovné poriadky aj dolu lebo potom to ľudí len zavádza...
Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu)
Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil
Andy