Rano kolem 7:30 se neda dostat do 201 a 202. To mam za to ze bydlim v Privozu. Zlata Zahradnicka ? ? ? moje byvale bydliste. Chodil jsem do prace pesky.
Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu)
Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil
Andy