Reply on: Beus #32177:
mam rad zadne vozne ? a vystupil som na Drobneho, povodne som chcel ist pokecat s tebou, ale nechcel som otravovat... ?
Holt - s dobrou supravou sa dobre jazdi (sice ex samochod dubrawkowy, ale odkedy sa vratila so Sumperka, nema chybu)
Len neviem, preco si siel do zadneho vozna, ani som si nevsimol, kde si vlastne vystupil
TAXI TAXI