Reply on: Andy #32270:
UZ aj ja mam taky pocit. Inak aspon vidiim aky som jelen, ze som sa dal takto nachytat!! Ale tomu zasranovi to pride draho! ?
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...



Ike