Reply on: frenky #32246:
1DPA ide v slapajach 4DPA a od utorka operativne nasadzuje kratase na L21 :)) to by bola haluuuuuuz
Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo.
Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD.
Ike
no CNG je to co si napisla... a kvapalne je LPG - Liquid Propan(-Butan?) Gas vraj LPG je bezpecnejsie, ale prdpokladam, ze CNG bude asi lacnejsie kedze dpb setri kde sa da...