Reply on: Ámos Keynes #32263:
? ? ? to je v zadku... to chcu povedat ze autobus ktory nejazdil niekolko rokov ma stale platenu poistku aj ked nema motor, kolesa, dvere, skla, sedacky... tak to je v DPB väčsi bordel ako som si predstavoval. A potom ze kam utekaju peniaze... ? ? ? ? ?
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...
Darro