Dufam ze DPB neplanuje 208 skratit po Ruzovu dolinu navzdy... Lebo co je vela, to je vela. Ta vyluka uz trva 5 dni... Co tam sakra robia? Ved to musia mat 10 krat opravene.
Inak vodic 4831 je blb, lebo na Zochovej zatvoril pred nosom niekolkym ludom dvere na linke 81 a este tam chvilu cakal... Nech mi niekto nehovori, ze ich nevidel..
Inak vodic 4831 je blb, lebo na Zochovej zatvoril pred nosom niekolkym ludom dvere na linke 81 a este tam chvilu cakal... Nech mi niekto nehovori, ze ich nevidel..
Fliacik