Reply on: Tatrovecka #32060:
na 198 aby nebolo co vypravit? Tak to by som sa pozrel. Podla mna 198 vypravuje Trnavka (ak sa to este nezmenilo), ktora ma mierny prebytok dlhych vozidiel. Takze za tym, ze na 198 nieco neslo hladaj nieco ine, ako to, ze niet co vypravit. ?
?
Tatrovecka
A malú hrču 4096 alebo podobný Neoplan vždy pošlú ako náhradné riešenie, keď iného voza niet, tak byť tebou, tak oprášim pozitívne myslenie a som celá rada, že sa vôbec vezem. ❤ Trebárs na 198 keď nie je čo vypraviť, tak proste spoj vynechá. ?