Reply on: votrelec #32053:
Uz ste boli niekedy pricviknuty do zadnych dveri niektoreho z nasich kratkych trolejbusov??? Tomu hovorim riadne pricviknutie! V Karose som bol pricviknuty velakrat a nerobim z toho velke halo....tak sa laskavo uvedomte a prestante bonzovat.
?
Vševedko
Tam už veľa z ľudí, diskutujúcich na týchto stránkach, zaradených je.
Ak sa chcete sťažovať na služby Dopravného podniku, robte tak, prosím, na stránkach Dopravného podniku a nie na týchto NEZÁVISLÝCH stránkach o MHD, hej?