Jak se zapojuji zalozni tramvaje do provozu? To si musi vsichni ridici na te lince presednout, aby zustala zachovana ta poradi? Anebo ten ZV proste vyjede z vozovny a napoji se tak, jak to vyjde? ?
veď: Čo sa mi môže stať, keď poviem, že nemám ich rád,... ?