Odkaz pre Fliačika: toto sa nerobí. ? ? ?
Ale pôsobil fakt dôveryhodne. Jediné čo mi bolo od začiatku podozrivé bolo, že tu vyťahoval na povrch také veci, ktoré by normálny vodič nevytiahol (ako že sa pohádal s cestujúcou atď) - ten by si bol totiž vedomý toho, že sem môže nahliadnuť ktokoľvek aj z DPB, z čoho by mohli preňho nastať aj nejaké strhnuté prémie.
Ale pôsobil fakt dôveryhodne. Jediné čo mi bolo od začiatku podozrivé bolo, že tu vyťahoval na povrch také veci, ktoré by normálny vodič nevytiahol (ako že sa pohádal s cestujúcou atď) - ten by si bol totiž vedomý toho, že sem môže nahliadnuť ktokoľvek aj z DPB, z čoho by mohli preňho nastať aj nejaké strhnuté prémie.
Ja im tiez nerozumiem, preco nadavaju - jedine, za co sa mu da nadavat je, ze mohol svojimi prispevkami sposobit nespravodlive potrestanie niektorych vodicov, ale to uz, ako Z napisala, je obhajitelne, takze sa snad ani im nic nestalo
A tipujem ze s Bigmacom sa tiez nikto prilis hadat netuzi
Tomáš