Reply on: Mat3j #32308:
A ked to teda odkazuje, nechce nam to sem napisat osobne??? Alebo ze by si to bol ty? Fliacik=Mat3J?
?
Ja im tiez nerozumiem, preco nadavaju - jedine, za co sa mu da nadavat je, ze mohol svojimi prispevkami sposobit nespravodlive potrestanie niektorych vodicov, ale to uz, ako Z napisala, je obhajitelne, takze sa snad ani im nic nestalo 
A tipujem ze s Bigmacom sa tiez nikto prilis hadat netuzi
Ono to aj tak zavisi najma od miery rozumnosti toho, kto ten priestupok riesi, takze na kazdej prevadzke je to trosku inak, ale system padajuceho exkrementu zostava zachovany... ?
Si naivny, vidno ze nevies ako to chodi... v DPB pri rieseni roznych prehreskov vodicov plati prezumpcia viny - to, co povedala jedna pani (resp. ktokolvek iny ako vodic), je zarucene pravda, najma ak to ma tomu vodicovi uskodit, a pokial vodic nedokaze ze to pravda nie je, tak ma smolu a je automaticky vinny. Skoda reci...
Mat3j
Ale nie teraz vazne: Dorazne som mu vysvetlil vaznost situacie a poziadal ho aby sa to uz neopakovalo. Samozrejme odkazal som mu aj vase otazky. Kedze sme na nho boli styria tak pod nasim "len" miernym natlakom Vam odkazuje toto, citujem: " Dost ma mrzi co sa stalo. Nevedel som, z toho bude az novinka. Chcem sa vsetkym takto ospravedlnit. " Potom co hovoril, to je uz jedno.
Tomas: Ked chces mozem TI dohodnut s nim stretavku, len tak vy dvaja popr. este niekto iny. Len musis slubit, ze z tej stretavky odide zivy a nebudeme ho musiet po castiach zbierat z chodnika. Lebo bol by z toho potom pruser.
?