Reply on: Mat3j #32308:
A ked to teda odkazuje, nechce nam to sem napisat osobne??? Alebo ze by si to bol ty? Fliacik=Mat3J?
?
Ja im tiez nerozumiem, preco nadavaju - jedine, za co sa mu da nadavat je, ze mohol svojimi prispevkami sposobit nespravodlive potrestanie niektorych vodicov, ale to uz, ako Z napisala, je obhajitelne, takze sa snad ani im nic nestalo 
A tipujem ze s Bigmacom sa tiez nikto prilis hadat netuzi
Ono to aj tak zavisi najma od miery rozumnosti toho, kto ten priestupok riesi, takze na kazdej prevadzke je to trosku inak, ale system padajuceho exkrementu zostava zachovany... ?
Si naivny, vidno ze nevies ako to chodi... v DPB pri rieseni roznych prehreskov vodicov plati prezumpcia viny - to, co povedala jedna pani (resp. ktokolvek iny ako vodic), je zarucene pravda, najma ak to ma tomu vodicovi uskodit, a pokial vodic nedokaze ze to pravda nie je, tak ma smolu a je automaticky vinny. Skoda reci...
Tatrovečka
( Ale raz som videla, ako sa peniaze vratili spat : moj ex, co kedysi jazdil na istom zeleninovom autobuse sa so mnou bavil za jazdy, strhli mu tusim 600 sk. Na druhy den nabehol za sefom a vyhlasil, ze som bola nespokojna cestujuca, ktora sa stazovala, ze sa na dverach zamastila od vazeliny a chcela po nom nahradu skody, nuz sa trochu "zakecal" . Div sa svete, pomohlo to ... ? ? ? )