Tu je link na ten príspevok #38164. Všetkým čitateľom príjemnú zábavu. Je to fakt super ? .

Si naivny, vidno ze nevies ako to chodi... v DPB pri rieseni roznych prehreskov vodicov plati prezumpcia viny - to, co povedala jedna pani (resp. ktokolvek iny ako vodic), je zarucene pravda, najma ak to ma tomu vodicovi uskodit, a pokial vodic nedokaze ze to pravda nie je, tak ma smolu a je automaticky vinny. Skoda reci...
Tatrovečka
( Ale raz som videla, ako sa peniaze vratili spat : moj ex, co kedysi jazdil na istom zeleninovom autobuse sa so mnou bavil za jazdy, strhli mu tusim 600 sk. Na druhy den nabehol za sefom a vyhlasil, ze som bola nespokojna cestujuca, ktora sa stazovala, ze sa na dverach zamastila od vazeliny a chcela po nom nahradu skody, nuz sa trochu "zakecal" . Div sa svete, pomohlo to ... ? ? ? )