Reply on: Dr. Ebi #32310:
Vies preco to sem nenapise osobne? PRetoze sme mu to pod hrozbou nasilia zakazali. To je prva vec.
Druha vec pristup na wap mal len preto, lebo som mu ho este pred cca. 3. mesiacmi povedal, kedze sa mi javil ako doveryhodna osoba a velm ma o to prosil. Ale poziadal som ho uz vtedy by sem nepisal kraviny ?
p.s.: Nemas absolutne najmensie pravo ma upodozrievat. Povedz mi JEDEN jediny dovod, preco by som to robil? ?

Beus
Re #32303 Vševedko: Hehe, i tak se da
Sakra, pozeram ze nejaky novy smajl, tak som kukol ako sa vola, a to "goggled" som skoro precital ako "googled" ? alias powered by google ?