Reply on: Dr. Ebi #32310:
Vies preco to sem nenapise osobne? PRetoze sme mu to pod hrozbou nasilia zakazali. To je prva vec.
Druha vec pristup na wap mal len preto, lebo som mu ho este pred cca. 3. mesiacmi povedal, kedze sa mi javil ako doveryhodna osoba a velm ma o to prosil. Ale poziadal som ho uz vtedy by sem nepisal kraviny ?
p.s.: Nemas absolutne najmensie pravo ma upodozrievat. Povedz mi JEDEN jediny dovod, preco by som to robil? ?
Ja im tiez nerozumiem, preco nadavaju - jedine, za co sa mu da nadavat je, ze mohol svojimi prispevkami sposobit nespravodlive potrestanie niektorych vodicov, ale to uz, ako Z napisala, je obhajitelne, takze sa snad ani im nic nestalo
A tipujem ze s Bigmacom sa tiez nikto prilis hadat netuzi
Vševedko