Reply on: Mat3j #32308:
Pozri ja niesom na zoznamke, nic nedohaduj ja si ho vyhladam aj sam!Mozno co mi pomozes ukazes prstom ktory to je. Dam mu do ruky text v ktorom sa ospravedlni celemu iMHD a ak nie tak ? ... Alebo mne, ze zomna robil Blbecka...
Ja im tiez nerozumiem, preco nadavaju - jedine, za co sa mu da nadavat je, ze mohol svojimi prispevkami sposobit nespravodlive potrestanie niektorych vodicov, ale to uz, ako Z napisala, je obhajitelne, takze sa snad ani im nic nestalo
A tipujem ze s Bigmacom sa tiez nikto prilis hadat netuzi
Zdenko