Reply on: Zdenko #32363:
Bože a čo ak si to tú NÁHODOU niekto prečíta? Dostane taký šok ako ty?

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Andy