Hehe... telenovela môže ísť do prdele oproti tomuto fóru... už tu len chýba to že Mat3j alebo Fliačik je nemanželske dieťa niekoho z nás a môže začať natáčať a zarábať prachy... vybavíme predaj do JOJ a Markiza a sme boháči...

Aj tak si myslím, že ten konkrétny príspevok keby DPB čítalo, tak tomu neuverí len tak hneď.. Veď kto by takéto veci písal na plné ústa?
Andy