Reakcia na: frenky #32066:
Ano, 198 vypravuje 1. kolona, ale sem tam sa stane, hlavne v zime, alebo naopak, v príliš horúcom lete, keď sa všetky prevádzky schopné tragače z 1. DP pozapekajú hore Patrónkou. Ale musím povedať, že sa už dlho nestalo ...
a 1704 z linky 27 o 14.45 pokazena pri Saratove s dielnou
Jurpr
11: 7843+44
31: 1812, 1515 (tá šla neskôr aj na 39)
59: 4207
61: 2613, 2810
63: 1409
67: 2705
70: 2001, 2004
74: 2605, 2404, 2610
76: 3522
78: 2621, 2620, 2817
81: 4310
93: 4821
94: 4828
97: 1401, 1404
202: 6601
204: 6283