Reply on: Fliačik #32052:
Ja vie, že je to dobrý vodič, veď raz som ho tu dokonca aj chválil, preto som aj váhal, či ho bonznúť, lenže ak niekoho viem pochváliť, tak musím ho vedieť aj pokarhať.
a 1704 z linky 27 o 14.45 pokazena pri Saratove s dielnou
Jurpr
11: 7843+44
31: 1812, 1515 (tá šla neskôr aj na 39)
59: 4207
61: 2613, 2810
63: 1409
67: 2705
70: 2001, 2004
74: 2605, 2404, 2610
76: 3522
78: 2621, 2620, 2817
81: 4310
93: 4821
94: 4828
97: 1401, 1404
202: 6601
204: 6283