Reply on: frenky #32066:
Ano, 198 vypravuje 1. kolona, ale sem tam sa stane, hlavne v zime, alebo naopak, v príliš horúcom lete, keď sa všetky prevádzky schopné tragače z 1. DP pozapekajú hore Patrónkou. Ale musím povedať, že sa už dlho nestalo ...
a 1704 z linky 27 o 14.45 pokazena pri Saratove s dielnou
Tomáš
Vodic na 94-ke co vyzera ako bezdomovec a ma vozidlo 4810 uz daaavno vieme ze je strasne prihorety! Vasa staznost opodstatnena ?