Ja vie, že je to dobrý vodič, veď raz som ho tu dokonca aj chválil, preto som aj váhal, či ho bonznúť, lenže ak niekoho viem pochváliť, tak musím ho vedieť aj pokarhať.
Ježííííš dobre, ale keď kvoli tým dvom minútam nestihneš prestup, a musíš čakať ďalších neviem koľko minút, to poteší nie? Aj keď si zaspievaš neviem kľko songov. ?
predvčerom (kedže je už po polnoci) som ti kvôli tomu volal! Vraj im drbla meniareň, proste to tam bolo bez prúdu. Asi sa to týkalo aj tramvají - pod NM, kde som toho času čakal, som videl tri 4ky za sebou a všetky brali ludí. To som teda čumel... ?
Andy: No jasné... ďalší kockoš sa pletie do debaty. Vodič 4831 nieje blb, skôr by som povedal že tam hore na Hroboňovej je viac blbov. Nech žijú TROLEJBUSY-TRNÁVKA. Vodičom vyhovuje tá výluka 208 aspoň majú väčšie prestávky... len škoda že taký sprostí ľudia v DPB nariadili aby trolejbusy linky 208 mali odchody z Ružovej Doliny ako z Cintorínu a potom že ľudia vôbec nechápu čo sa deje z linkou 208. A včera úplne úžasné... na miesto toho aby linku 204 prehodili na Jelacicovu drbli ju do Ružovej D. a trtkali sa tam 208, 209, 204... a na toto potrebujú dispečeri maturitu? Veď tí ľudia majú podaktorý v hlave nasraté od hlavy až po päty. Banda ***ov!
Dnes ráno nastala dosť vážna situácia na Hodžovom námestí, neviem presne ako to bolo ale vraj autobus z 4.DPA povlačil daaku ženu po ceste asi 70m. Viac o tom neviem vraj to hlásili aj v rádiu. Ak ste to tu už písali beriem späť.
Stvrtok 6.11.
- 4200 na vyjazde k SAV z Hlavnej stanice vypadol pre poruchu - odpadnuta olejova vana
Piatok - 5.11.
- 7718 po 15. h. ako ZV na linke 12/6, neskor ho nahradil 7783-84
- 2102 pred 15. h. ako ZV na linke 34/3, neskor ho nahradil 2303
- 2800 okolo 15. h. vypadol na linke 83/2, neskor ho nahradil 2618
- 7949-50 o 15.45 h. docasne vypadol na linke 5/3 pre poruchu v obratisku Pri krizi, preto 40 minut linka 5 nepremavala - dovodom bola zaseknuita rychlostna paka; neskor ho nahradil ZV 7704
- 2626po 18.20 h. docasne odisiel z linky 83/6 na plnicku, bez ZV
Sobota - 6.11.
- 1704 podvecer odisiel z linky 20 na plnicku, nahradil ho ZV 1006
- 4811 po 20. h. ako ZV na linke asi 89 a po 21. h. na linke 88
Nedela - 7.11.
- 2629 po 14. h. odisiel do vozovne z linky 83/6, neskor ho nahradil 2626, ktory tam mal byt povodne
Pondelok - 8.11.
- 7704 po 14. h. ako ZV na linke 1/6, neskor ho nahradil 7789-90
- 7727-28 okolo 15.40 h. docasne vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil ZV 7715
- 2629 o 18.10 h. docasne odisiel z linky 34/4 na plnicku, bez ZV
- 2606 o 18.30 h. docasne odisiel z linky 83/5 na plnicku, nahradil ho ZV 2825
- 1701 o 21. h. docasne odisiel z linky 20/2 na plnicku, nahradil ho ZV 1824
- 1612 popoludni vypadol na linke 21 pre poruchu - odstaveny na svetlach na Patronke smer AS MN
- 6299 po 15. h. vypadol na SAV-ke, pretoze mu nejaky dobrak chytil spatne zrkadlo a usiel
Utorok - 9.11.
- linky 20/5 a 22/2 vynechali minimalne odchody z DNV po 7. h., neskor isli na 20 - 2153 ? a na 22 - 1128
- linka 12/6vynechala jazdu po 15. h., neskor isiel 7791-92
- 1005 po 12. h. docasne vypadol na linke 20/1 pre poruchu, neskor musel byt ODTIAHNUTY do vozovne, neskor ho nahradil ZV 3604
- 2623 pred 15. h. odisiel do vozovne z linky 83/5, neskor ho nahradil ZV 2707 a napokon 2825
- 7718 pred 16. h. ako ZV na linke 1/5, neskor ho nahradil 7773-74
- 7110 ? okolo 16. h. ako ZV na linke 1/4, neskor ho nahradil 7787-88
- 2616 o 18.40 h. docasne odisiel z liny 34/1 na plnicku, nahradil ho ZV 2707
- 7791-92 o 19.06 h. odisiel do vozovne z linky 12/6 do vozovne, neskor ho nahradil ZV 7718 a napokon 7797-98
- elektrickove linky 3, 5, 7 a 11, trolejbusy 210 a autobusy linky 21 po 17.30 h. nepremavali na Nivy a do Race i z Race priblizne 20 minut pre nehodu kamionu a dvoch aut na Racianskom myte
Streda - 10.11.
- 77xx ppred 13. h. ako ZV na linke 1/9, neskor ho nahradil 7823-24
- 2823 okolo 16. h. docasne vypadol na linke 83/9, bez ZV
- 2626 po 18. h. z linky 83/7 a 2613 o 18.40 h. z linky 34/1 docasne odisli na plnicku, oba bez ZV
- 2630 o 19.10 h. odisiel z linky 34/4 na plnicku, az do konca sluzby ho nahradil ZV 2831
20/1 -2014!!!!
Stvrtok - 11.11.
- 7783-84 okolo 17. h. docasne vypadol na linke 12/6, neskor ho nahradil ZV 7718
- 2630 o 18.40 h. docasne odisiel z linky 34/1 na plnicku, nahradil ho ZV 2811
- 1009 okolo 19. h. docasne vypadol na linke 20/1, neskor ho nahradil ZV 1511
- 2626 po 19.30 h. docasne odisiel z linky 83/2 na plnicku, bez ZV
- 2629 o 19.55 h. odisiel z linky 34/3 na plnicku, az do konca sluzby ho neskor nahradil ZV 2813
- 2801 pred 21. h. odisiel do vozovne z linky 83/8, hned ho nahradil ZV 2811 - viac neviem a ani vediet nebudem
ja len taka technicka poznamka, naozaj by nebolo od veci doplnit priamo do nazvu stranky cosi v zmysle IMHD.sk nema ziadnu spojitost s DPB, predislo by sa tym kope nedorozumeni
Inak keď je reč o nedodržiavaní grafikonu, tak normálne mám pochybnosti o tom, či to ešte DPB kontroluje. Minule som čakal na hlavnej stanici a vozy odchádzali oproti grafikonu +/- 2 minúty.
chudacik, aby si nahodou nazrmazol za tie 2 minuty... znie to ako vtip, bonzovat za 2 minuty. Bol utorok a busy chodia casto. Mne sa tiez stane ze mi zdrhne, ale nebudem bonzovat za 2 minuty. A 2 minuty velmi dobre zabijes, ze si v hlave zaspievas nejaky song cely (ani sa nenazdas a bus dojde) ?
TeBeCe