Reply on: frenky #32095:
Čo sa vytáčaš, zlatko, keby si ma poznal, tak vieš, že ja poviem "tragač" všetkému, čo má kolesá, od 4096 až po Solaris, dokonca aj auparkovej 1203. ?
a 1704 z linky 27 o 14.45 pokazena pri Saratove s dielnou
hefec