Reply on: Ike #32073:
Ježííííš dobre, ale keď kvoli tým dvom minútam nestihneš prestup, a musíš čakať ďalších neviem koľko minút, to poteší nie? Aj keď si zaspievaš neviem kľko songov. ?
a 1704 z linky 27 o 14.45 pokazena pri Saratove s dielnou
Emo