Tatrovečka: To vraj divné čo býva na terase poznám veľmi dobre a teba som videl ked som bol zo Z pod jej bránou na terase a ty si išla okolo a pozdravila si ju a potom som sa dozvedel že to si ty stará vlastne mladá známa Tatrovečka...
.
Zdenko
Co sa tyka grafikonov MHD, moj kamarat ma s tym tiez problem. Dnes mal rannu a ked isiel jedno zo svojich neviem kolkatich kol na Molecovej mu ukazovalo -2 a ked tade siel druhykrat, tak zase +2.
Inac okolo 10:50 bolo malicke zdrzanie na ztastavke Damborskeho, stali 7737 a tusim 779?.
Re #32077 Markoff: Taky napad som tu uz navrhol, ale ako vidis, neujal sa, co je skoda, lebo vzdy sa najde nejaky debil, co si vybija energiu prave tu, a to je na nespravnom mieste.