Musím ešte bonznúť (dlho predlho som sa rozhodoval, či tak urobiť, ale nakoniec som sa rozhodol, že áno): včera (utorok) jeden vodič na 1819 na L86 odchod z Kúpaliska Matador namiesto 14:37 o 14:39. Viem, že sa to stáva, ale ja som kvôli tomu musel o to dlhšie mrznúť na zastávke ( a práve v utorok bola riadna kosa, bŕŕ ? ) a to ani nehovorím o takých, čo kvôli tomu nestihli prestup. ?
?
COLOR