Dnes bolo daco na Trnavke? Dvaja ludia mi volali ze tam nechodia trolejbusy. Inak chvilu predtym bolo nieco na Vajnorskej po Zlate Piesky, kazali vo vysielacke dat dole zberace.
Ale ved som mal Ikarus 415 a tam na transparente JASNE blika "Zastavka je na znamenie". Lenze tu je problem ten, ze ludia necitaju!
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
COLOR