Reply on: Mikimaus #32002:
Len tu preboha nezacni hned teraz floodovat stovkami prispevkov, lebo..
☠ ?
☠ ?
Inak chvilu predtym bolo nieco na Vajnorskej po Zlate Piesky, kazali vo vysielacke dat dole zberace.
COLOR