K nedavnemu OT:
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=1810258
Spor o Horalky medzi I.D.C.Holding a Opavia-LU sa znova vracia
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=1810258
Spor o Horalky medzi I.D.C.Holding a Opavia-LU sa znova vracia
galiyosha
Kazdopadne -- ja sa do SORu na exkurziu urcite tak skoro nedostanem, a ked uz si tam teda bol, vsetko videl a vsetko vies ?, podel sa s nami o zazitky. Mna by fakt realne zaujimalo, preco pouzivaju napriklad taky dverovy system, aky pouzivaju? Kvoli cene? A preco pouzivaju taky maly priemer kolies aj na 12-metrovych busoch? Kvoli tomu, aby mohli pouzivat "normalne" napravy a nie tie hyperkomplikovane uchylnosti, co su v NP busoch? Viem, ze na K-reporte sa to kedysi dakde rozoberalo, len to neviem najst -- Jenki alebo niekto dalsi tam vymenoval celkom dost dovodov, preco to nie je uplne optimalne riesenie zvlast pri tych dlhsich a tazsich verziach. Tiez som od niekoho pocul nazor, ze hoci ta prevodovka Allison moze byt hocaka najsamfasa, najblizsi servis je az za oceanom (co sa mi nechce verit), a teda opravy by boli dost drahe a komplikovane.
Vies do toho vniest trochu svetla? Vdaka.