Ku.va, aby sa clovek dozvedal presmerovanie liniek z novin... **bnuty DP ? !
Mam na mysli http://ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1796541
Mam na mysli http://ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1796541
Tym sa pre vlastne dobro snazim maximalne vyhybat a pokial vidim, ze v protismere nemam sancu vychytat nejaku medzeru, ani na prejazd nevchadzam. Nie vzdy to vsak chapu aj za mnou stojaci gumokolisti. A obzvlast neznasam takych idiotov, ktori cez prejazdy chodia zasadne stredom tak, aby sa tam nezmestil uz nikto iny, alebo -- este horsie -- nutia protiiducich vodicov k dvojnasobnemu krizeniu jazdnej drahy...) Defekt som vsak, nastastie, este ani raz nedostal.
Ámos
Potom sa teta s kočárom sním dohadovala či môže nastúpiť aj keď jej ukázal, že áno, no nebola si istá, lebo jedn tam už bol. A keď máš takéto zažívať na každej druhej zastávke, tak šľak aby ťa z toho trafil. Avšak čo nemal spoločné s tým z T6? Bol stále slušný, nenadával ani nekričal ani netrieskal z dverami kabíny.