Reply on: Andy #31213:
Teraz som si všimol, že v tom je väčší chaos ako som si myslel. Podľa dpb.sk je výluka 23. a 24., podľa novín 22. a 23. Asi si to zachvíľu pôjdem overiť na zastávku, keďže som to v uplynulých dňoch musel prehliadnuť.
A ak by som to prehliadol aj dnes, tak sa p;jdem odviezť a zistím.
Este tam posadit nejakeho Vietnamca za pult a mame vystarano ?
Ámos
Potom sa teta s kočárom sním dohadovala či môže nastúpiť aj keď jej ukázal, že áno, no nebola si istá, lebo jedn tam už bol. A keď máš takéto zažívať na každej druhej zastávke, tak šľak aby ťa z toho trafil. Avšak čo nemal spoločné s tým z T6? Bol stále slušný, nenadával ani nekričal ani netrieskal z dverami kabíny.