Ľudmila: A kto hovoril o vás? Vy ste tetuška? Hmm... to som nevedel. Ja som to hovoril tým čo hovoria vo svojich príspevkoch že aby sme s tým už niečo spravili a podobne hlášky... Pokiaľ viem nič take ste nehovorili tak vám to nepatrilo. Pekný víkend tetuška... Hehe.
Už sa to vraj odstránilo.
COLOR