Reply on: Ámos #31196:
Uz predposledna naprava cosi riesila s obrubnikom (aspon som zvnutra busu mal taky pocit -- a zlu predtuchu...), a ta posledna sa s nim uz definitivne nedohodla. Bola to celkom slusna rana. Disk mal takym celkom peknym zalivom vyznacene, kde to guma schytala. (Udialo sa to tesne pred zastavkou smerom do mesta, kde sa ten obrubnik tak neprijemne lomi.)Ja kym som sa s tym Favoritom bez posilnovaca riadenia nenaucil aspon ako-tak plynule jazdit obluky, tak sa mi podobne tiez parkrat stalo. Napriklad pri prudkom toceni sa z prejazdu pri botanickej. (Ale nikdy nie za asistencie nervozne zvoniacej elektricky.
Tym sa pre vlastne dobro snazim maximalne vyhybat a pokial vidim, ze v protismere nemam sancu vychytat nejaku medzeru, ani na prejazd nevchadzam. Nie vzdy to vsak chapu aj za mnou stojaci gumokolisti. A obzvlast neznasam takych idiotov, ktori cez prejazdy chodia zasadne stredom tak, aby sa tam nezmestil uz nikto iny, alebo -- este horsie -- nutia protiiducich vodicov k dvojnasobnemu krizeniu jazdnej drahy...) Defekt som vsak, nastastie, este ani raz nedostal.
COLOR